30 Οκτωβρίου 2014, Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα VALS - Oικοδόμηση γέφυρας μεταξύ της βιομηχανίας και των Πανεπιστημίων

VALS - Oικοδόμηση γέφυρας μεταξύ της βιομηχανίας και των Πανεπιστημίων

Αγαπητοί φοιτητές και αγαπητές φοιτήτριες,

σας περιμένουμε στην παρουσίαση του Ευρωπαικού Προγράμματος Virtual Alliances for Learning Society (VALS) η οποία έχει προγραμματιστεί για την Πέμπτη 30/10/2014 - 09:45-10:30.Στα πλαίσια της παρουσίασης θα επεξεγηθεί η φιλοσοφία του προγράμματος VALS σε σχέση με τα "Virtual Placements in Industry" τα οποία αναφέρονται στη διεκπεραίωση έργων από φοιτητές στα πλαίσια διατριβής ή μαθήματος για επέκταση/βελτίωση των προιόντων εταιριών που έχουν υποβάλει σχετική πρόταση. Δεν υπάρχει η αναγκαιότητα ο φοιτητής/τρια να έχει φυσική παρουσία στην εταιρία.

Παρακαλώ όπως δηλώσετε τη συμμετοχή σας με την αποστολή μηνύματος με τα στοιχεία σας στην ηλεκτρονική διέυθυνση This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Εργαστήριο Τεχνολογίας Λογισμικού και Τεχνολογιών Διαδικτύου